Hakkımızda

Çok değerli anılarınızın kayıtlı olduğu eski video kasetleriniz bozulup içindeki anılar tarihe karışmadan önce DVD’ye çekip ölümsüzleştirin.

Eski VHS, Beta, Digital 8 ve MiniDV BETACAM video kasetleriniz sadece videonuzda oynatırken zarar görmez. Rafta beklerken bile çok hassas olan manyetik bantları eskiyecektir. Bu yüzden, çok geç olmadan kasetlerdeki değerli filmlerinizi ya da anılarınızı kurtarmalısınız.

Kamera kasetleriniz, Hi8, MiniDV ve VHS-BETAMAX kasetleriniz, Müzik (Teyp) kasetleri ve Dia Filmler ne yazık ki “ölümlü” medyalardır. Bir süre sonra renklerini kaybederler, seslerde cızırtılar başlar.

Bir noktadan sonra da onları çöpe atmak zorunda kalırsınız. Medyalarınızı zamanın olumsuz etkilerinden korumak için, onları dijital olarak saklamalısınız. Analog medyalara kayıtlı hazinelerinizi dijital ortama aktarmak için onları DİJİTAL ortamına kayıt yaptırınız.

Kaset Kayıt Aktarım.8mm, 16mm, 35mm Makara Banttan Aktarım Kayıt.Bantları Kopmuş Kasetleriniz Tamir Edilir. BetaCAM SP-DİJİTAL Kasetten Kayıt Aktarım. Betamax Kasetten Kayıt Aktarım. Hc-45 Kasetten Kayıt Aktarım. Hafıza Kartından Kayıt Aktarım. HDV Kasetten Kayıt Aktarım Video 8 Hi8 Analog-Digital Kasetten Kayıt Aktarım. Kasetten Aktarım. Kasetten Kayıt. Medya Kayıt Aktarım. Micro Kaset Kayıt Aktarım. Mini DV-Mini HDV  Kasetten Kayıt Aktarım. Negatif Film Resim Tarama. Plak Longplay Kayıt Aktarım. Albüm Resimleri Tarama. Ses Makara Banttan Kayıt Aktarım. Teyp Ses Kasetten Kayıt Aktarım. Vhs Video Kasetten Kayıt Aktarım. Videolarınız için Seslendirme. Dans-Müzik Festivalleriniz, Eğitim videolarınız, İş Yeri Tanıtım Videolarınız için Çekim İşleriniz Yapılır.

Başa dön